Cəfər xəndan küçəsi
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669927
yeniemlak.az Vasitəçi
45.000 AZN 692 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669927
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Dərnəgül
Sahə 65 m2
Mərtəbə 15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
HAZIR 4% İPOTEKA! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2 otaq studio tipli mənzil satılır. Mənzil Fondun Satmaq öhdəliyi ilə kirayə (4%-li illik) mexanizminə aiddir. İlkin ödəniş 45000 AZN, aylıq 1095 AZN ödəməklə əldə etmək mümkündür. Rəsmi gəliri olan şəxslər (ailə gəlirləri toplana bilər), həmçinin VÖEN ilə fəaliyyət göstərən sahibkarlar müraciət edə bilər. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Kompleksdə Landau School, Rahat market, bağça, fitnes və iaşə obyektləri mövcuddur, 24/7 mühafizə və yeraltı parking var. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar