Xırdalan ş tam merkezde heyder parkının qarşısı
22.05.2026
Elan nömrəsi: 671347
yeniemlak.az Vasitəçi
229.000 AZN 1.696 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Xırdalan.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 671347
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 135 m2
Mərtəbə 12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Çox Tecili Xirdalan Ş Tam Merkezde Heyder Parkının Qarşısı Super Temirli Menzil Satılır ?İpotekaya Yararlıdı ? Mərtəbə: 12/5 (mərtəbə) ? Otaq sayı: Orginal 3 Otaq ?️ Tam Eşyalı ?Sahesi: 135 kvm ? Sənəd: Kupça ? Tam Temirli ? Qiymət: 229,000AZN ( real aliciya endirim olacaq) ?Mənzile Aid video çəkilişdə var Wacapa yazin gonderek Mənzil Super təmirli, işıqlı və səliqəlidir. Rahat planlaşdırmaya malikdir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Yerləşdiyi bina infrastrukturu zəngin ərazidədir — yaxınlıqda marketlər, məktəb, dayanacaq və digər vacib obyektlər mövcuddur. Alici Terefden Ofis Haqqi: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar