6 ci mikr
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675445
yeniemlak.az Vasitəçi
122.000 AZN 1.768 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675445
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 69 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 7 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt 6-cı mikrorayon yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi qanuni 2 otaq 69 m² tam təmirli kombi sistemi mətbəx mebelli mənzil haqqında 69 m² geniş və işıqlı sahə qanuni 2 otaqlı planlama kombi istilik sistemi mətbəx mebeli hazır binada 2 sürətli lift qaz su işıq 24 saat fasiləsiz məktəb Liman Klinikasına və Bulvara 5 dəqiqəlik piyada məsafə qiymət 122 000 AZN özəl çıxarış kupça mövcuddur vasitəçi Rövşən ofis xidmət haqqı 1.5 faiz
Zəng et
Bənzər elanlar