Yasamal rayonu yeni yasamal qəsəbəsi ə əhmədov küçəsi
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675448
yeniemlak.az Vasitəçi
289.000 AZN 2.141 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675448
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 135 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 4 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, Ə.Əhmədov küçəsi, NƏS MMC inşa etdiyi yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 135 kv.m olan 4 otaqlı mənzil satılır. İşıq, su, qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Binanın sürətli lift sistemi, geniş həyəti, kameralar vasitəsi ilə müşahidəsi mövcuddur. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidə yerləşir, yaşam üçün əhəmiyyətli obyektlər binanın yaxınlığındadır. Sənədi Müqavilədir ( ÇIXARIŞ VERİLİR ). Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Qiymət 289.000 Azn. Şirkət komissiyası 1 % təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar