Masazır
24.05.2026
Elan nömrəsi: 675462
yeniemlak.az Vasitəçi
61.000 AZN 1.743 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 675462
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 35 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 35 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Daxili kredit yoxdur Barter yoxdur Əşyalar qalacaq Qiymət 61000 azn İLKİN.050 202 72 25
Zəng et
Bənzər elanlar