M əsədov küc
24.05.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 675468
yeniemlak.az
Vasitəçi
107.000 AZN
1.656 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-848-50-45
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 675468
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
64.6 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
8 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
9/8 3 otaq təmirli kiyev lahiyəsi orta ev.. qazl, suyu, işığı daimi. Dövlət istilik sistemi var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
290.445 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m², Nardaran q.
Bakı. Sabunçu
25.05.2026
bina.az
69.900 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 123.6m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
25.05.2026
ev10.az
224.900 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 81m², Q.Qarayev m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
132.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 78 m², Xırdalan
Bakı
25.05.2026
bina.az
290.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 133m², H.Aslanov m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
67.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 18m², Elmlər m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
65.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 75m², Mehdiabad q.
Bakı. Abşeron
25.05.2026
ev10.az
96.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 47m², Sumqayıt
Sumqayıt. Sumqayıt
25.05.2026
ev10.az
330.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 118m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
25.05.2026
ev10.az
480.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 148m², 8 Noyabr m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
132.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 100m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
25.05.2026
ev10.az
795.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 229m², C.Cabbarlı m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
300 AZN
Gəncə / Yeni tikili