West town yaşayış kompleksi
24.05.2026
Elan nömrəsi: 676332
yeniemlak.az Vasitəçi
67.900 AZN 1.095 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 7-ci mikrorayon
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 676332
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Dərnəgül
Sahə 62 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
​? West Town Yaşayış Kompleksində Sərfəli İpoteka krediti ilə Mənzil! ​Mərtəbə: 2/16 ​İlkin ödəniş: 67.900 AZN ​Aylıq ödəniş: 954 AZN Mənzildə 700 azn-ə hazır kirayə ailə yaşayır ​✨ Tam Əşyalı! ​? Ötürməsi aktiv! ​? Əlaqə: 070 404 1119 ? Narıncı Əmlak — Mənzili əldə etmək üçün rəsmi maaş və ya rəsmi gəlir şərtdir Daha ətraflı məlumat üçün wp yaxud zənglə əlaqə saxlayın Vasitəçi şirkətin haqqı 1500 azn təşkil edir
Zəng et
Bənzər elanlar