Elan
Sumqayıt şəhəri 6 mikrorayon
31.01.2026
Elan nömrəsi: 449393
yeniemlak.az
Vasitəçi
156.000 AZN
1.642 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-887-09-86
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
31.01.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 449393
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
95 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
4 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Sumqayıt şəhəri 6 mkr. 9/4 mərtəbəsində 4 otaqlı mənzil satılır. Təmirli mənzildir, kombi sistemi, mətbəx mebeli var. Qiymət 156 000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
225.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 59.7m², Bakmil m.
Bakı
16.05.2026
ev10.az
250.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(010) 255-25-75
190.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 82 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
123.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 33m², Elmlər m.
Bakı
16.05.2026
ev10.az
%
169.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 70m², Yeni Günəşli q.
Bakı. Suraxanı
16.05.2026
ev10.az
%
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(051) 270-33-25
166.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 71 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
bina.az
%
(055) 875-25-73
160.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Həzi Aslanov q.
Bakı. Xətai
16.05.2026
ev10.az
%
125.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
16.05.2026
bina.az
%
(050) 282-87-19
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-73-55
159.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi