Jasmin park
14.05.2026
Elan nömrəsi: 650548
yeniemlak.az Vasitəçi
74.000 AZN 1.028 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 650548
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 72 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi , “Jasmin Park” yaşayış kompleksində mənzil satılır. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir mansard deyil lift qalxır. Ümumi sahəsi 72 kv.m-dir, 2 otaqlıdır. Təmirli və əşyalı şəkildə təqdim olunur.Kupça ödəniş bitdikdən sonra veriləcək. Satış şərtləri:Daxili kreditlə.Sənədləşmə xərcini ev sahibi ödəyəcək İlkin ödəniş: 74 000 AZN Aylıq ödəniş: 1200 AZN.11il 5ayı qalıb.Xidmət haqqı 2000manat.
Zəng et
Bənzər elanlar