Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m², İnşaatçılar m.
17.05.2026
Elan nömrəsi: 656192
bina.az Vasitəçi
310.000 AZN 2.480 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal Yasamal Zahid Xəlilov küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 656192
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 125 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🔥 EKSKLUZİV TƏKLİF🔥 🆘SONA KİMİ OXUYUN🆘Elmlərdə Almaz Parkın yanında Panoramalı Mənzil! 📍 Elmlər Akademiyası – Almaz Parkın tam yanında 🏢 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsi (lift mərtəbəyə qədər qalxır) 📐 Sahə: 125 m² 🏠 Mayak vəziyyətdə ✨ Mənzilin üstünlükləri: ✅ Mənzilin üstü mansarddır (mansardda yaşayış mövcuddur) ✅ Mətbuat prospekti, Musabəyov Parkı və Almaz Park istiqamətinə möhtəşəm panorama 🌇 ✅ Təmir işlərinə başlanılıb 🔧 Hal-hazırda malyarka və elektrik işləri görülür 💰 Qiymət: 310.000 AZN (mayak vəziyyətdə) 📌 Təmir bitdikdən sonra qiymət 400.000 AZN+ olacaq! 📌 İndi alıb təmiri gözləyənlər üçün qiymət 350.000 AZN 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. 🏢 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar